Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 26-05-2024
Kategorija: Administracija i knjigovodstvo
Naslov konkursa: HR Menadzer
Grad: Beograd
Opis posla:

Posao: HR Menadžer u centru Beograda

Opis posla:

  • Prilagođavanje prioriteta poslovnim zahtevima
  • Kreiranje oglasa za posao i pregled biografija (nakon obuke)
  • Zakazivanje i sprovođenje intervjua sa potencijalnim kandidatima i poslovnim komitentima (nakon obuke)
  • Priprema teksta oglasa i oglašavanje konkursa za upražnjena radna mesta
  • Osnove administrativnih aktivnosti, poznavanje Word-a i Excel-a

Očekujemo od vas:

  • Sposobnost prilagođavanja prioritetima
  • Preduzimljivost s fokusom na rezultate
  • Nezavisnost u radu, dobra organizacija vremena i želja za učenjem

Ponudamo vam:

  • Prijavu od prvog dana
  • Mogućnost atraktivne zarade
  • Razvoj karijere kroz obuke, usavršavanje i mentorstvo

Za više informacija, pozovite 064/659-88-21.

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
PRODAVAC U PEKARI
Pomocni kuvar/ica -Zvezdara
Konobar m/z -Zvezdara
ANIMATOR dec.igraonica Novi Beograd
Saradnik u Hr-u
Prodavac m/ž